Využijte výhod firemního stravování

Firemní stravování je výhodné pro všechny, a to z několika důvodů. Zaměstnanci nemají důvod odcházet kvůli jídlu mimo firmu a ztrácet tak pracovní čas. Firemní stravování Praha jim navíc umožní zařídit si ve firmě i běžné nákupy v bohatě zásobené kantýně. Další výhodou je pro zaměstnance je, že mají zajištěnou pravidelnou kvalitní stravu odpovídající všem zásadám zdravé výživy, která je pro zaměstnance navíc levnější, než jsou jídla v restauracích. Mají také možnost si vybrat z několika druhů. V neposlední řadě má firemní stravování přínos v tom, že poskytuje zaměstnancům chvíli odpočinku v příjemném prostředí.

Jaké druhy jídel jsou v nabídce

Stravování pro firmy sídlící v Praze zajišťuje společnost Arter.cz, která veškerá jídla připravuje sama. Této formy mohou využívat výrobní podniky, velké kancelářské či obchodní komplexy, nemocnice a další subjekty. Jejich zaměstnanci si mohou vybírat mezi několika druhy standardních jídel, ale i minutky. Pro vícesměnné provozy zajišťuje společnost Arter hluboko zmrazené pokrmy nebo zachlazená jídla. Zaměstnavatel může v těchto provozech rozmístit mikrovlnné trouby a pracovníci na odpolední či noční směně mohou mít kvalitní teplou stravu. V případě denního firemního stravování lze objednat i minutkové nebo exkluzivní přílohy, několik druhů zmrzlinových pohárů a dva druhy točených ovocných džusů. Součástí dodávky jídel je cukr, sirup, citrón nebo další ingredience k dochucení.

Další služby

Společnost Arter.cz se zaměřuje především na výrobu a rozvoz hotových jídel. Vedle této služby mohou zaměstnanci využívat i podnikové kantýny, které společnost Arter provozuje a zásobuje ze svých vlastních centrálních skladů. Je zde možné nakupovat nejrůznější potravinářské zboží, takže zaměstnanci nemusí na cestě z práce ztrácet čas v obchodech.

Restaurace a catering

Vedle firemního stravování provozuje společnost Arter také vlastní restauraci. Oblíbili si ji podnikatelé, kteří sem zvou své obchodní partnery k jednání spojenému s obědem či večeří. Toto příjemné místo je ideální i pro soukromé oslavy, zejména pokud si potrpíte na vybraná a jídla a pití v luxusním prostředí. Další službou je catering spočívající v kompletním zajištění podnikových večírků, prezentací či jiných akcí.