Víte, jak ušetřit za opravu notebooku?

Zhasnutá obrazovka, klávesnice nereaguje, stále se vypínající notebook – také to znáte? Nebo se vám věčně zasekává, přehřívá, vypíná – způsobů, jak může začít váš notebook stávkovat existuje opravdu mnoho. Pořídit nový může být velmi finančně náročné a také zbytečné. Až budete mít čas, povedou vaše kroky do nějakého servisu a pokud nepotřebujete notebook nutně k práci, budete návštěvu servisu neustále odkládat, protože si plně vystačíte s telefonem nebo tabletem. Když už se k návštěvě servisu odhodláte, většinou se dozvíte, že je potřeba vyměnit celá základní deska, která není vůbec levná. Ale je to opravdu potřeba?

Výměna celé základní desky je často zbytečná

Oprava notebooku může být často levnější, pokud si vyberete správný servis. 80% závad notebooku je způsobeno vadným komponentem na základní desce. Většina servisů nemá zkušenosti s výměnou pouze jedné části, proto vám navrhnou výměnu celé základní desky, která se značně prodraží. Jsou si moc dobře vědomi, že naprostá většina zákazníků na výměnu kývne. Nejen, že se vám oprava značně prodraží, ale navíc si ještě na ní dlouho počkáte, protože základní desky patří mezi nedostatkové zboží.

Existují však i servisy, kteří jsou profesionály ve svém oboru a zvládnou vyměnit pouze vadnou část vašeho notebooku. Mezi takové patří i RG computer service. Váš notebook bude fungovat jako nový za mnohem méně peněz a v kratším čase.

Společnost RG computer service se nesoustředí pouze na opravy základních desek, ale také na všechny ostatní poruchy vašeho notebooku.

Notebook můžete poslat kurýrem

Oprava notebooku Praha a ostatních měst probíhá se společností RG computer velice snadno. Kurýr si váš notebook vyzvedne a dopraví do sídla společnosti, kde nejprve provedou diagnostiku. Následně vám sdělí důvod závady a cenovou relaci opravy. Až po vašem souhlasu se pracovníci pustí do opravy. Opravený notebook, vám zpět zašlou po kurýrovi.