Vytvořte ze své koupelnu oázu klidu. Koupelnový designér vám poradí jak na to!

Pokud plánujete přestavbu koupelny, najmout profesionálního designéra koupelny by se vám mohlo vyplatit. Tito specializovaní odborníci mají kreativitu a technické znalosti, díky kterým bude vaše nová koupelna krásnější, funkčnější a bezpečnější. Opravdu. I když použijete online nástroje pro návrh koupelny, nikdy nedosáhnete ani zdaleka takového výsledku, jako profesionální koupelnoví designéři. Návrh koupelen není tak snadný, jak se mnozí mylně domnívají.

Co dělají návrháři koupelen

Návrháři koupelen mohou přeměnit vaše nápady na přestavbu v krásnou koupelnu.

  • Vytváří 3d vizualizace koupelny. Dobrý koupelnový designér pokládá mnoho otázek, aby zjistil, co na vaší koupelně nyní nefunguje – zda je špatná funkčnost, má zastaralý styl nebo jí chybí prostor. Váš návrhář bude chtít vědět, kdo a jak často koupelnu používá. Může se také zeptat, jak dlouho plánujete zůstat ve svém domě a zda byste chtěli, aby vaše přepracování zahrnovalo funkce podporující stárnutí. Návrhář bude také chtít vědět, jaké styly, barvy a materiály se vám líbí. Váš koupelnový designér použije tyto informace k tomu, aby přišel s 3d vizualizací koupelny, na které uvidíte, zda jsou potřeba nějaké změny. Některé vizualizace koupelen můžete vidět na sofidesign.cz.
  • Naplánují každý detail koupelny. Návrháři koupelen ze sofidesign.cz plánují každý detail místnosti, od změn dispozice až po přesný vzor dlaždice pro sprchový výklenek. Jiní navrhují nebo vybírají pouze skříně a kování. Návrháři koupelen vytvářejí kresby a 3D vizualizace, které nabízejí realistický náhled na to, jak bude vaše nová koupelna vypadat. A dobří návrháři koupelen vám mohou pomoci upřednostnit váš seznam přání.

Kontaktujete designéry koupelen ze sofidesign.cz a nechte si vytvořit koupelnu, která bude nejen 100 % funkční, ale také vaší oázou pro klid a relax.