Tisk vizitek – promyšlený marketingový tah, který se vám vyplatí!

Máte ve firmě na starosti marketing, získávání nových klientů nebo jednoduše navazování spoluprací? Je potřeba mít všechny své kontaktní informace pohromadě. Na jednom místě. Ideálně na jednom papíře, který budete moci rozdávat všem na potkání. Vizitky jsou ideálním způsobem, jak elegantně, jednoduše a bez problémů předat druhým základní informace a kontaktní údaje. Vizitku vám však dnes dá kdekdo, je to nejběžnější a nejznámější věc, měl by ji mít každý manažer, úředník a podobně. Je taky důležité, jak jednotlivé vizitky vypadají.

Buďte nezapomenutelní

Vizitky mohou být takřka jakékoliv – klasické, které má dnes takřka každý, s logem firmy, společnosti nebo třeba i takové, které se svým vzhledem zaměřují na profesi nebo odvětví, ve kterém pracujete. Právě to vás může odlišit od těch běžných a klasických vizitek. Tisk vizitek si můžete vybírat podle vlastního uvážení. Vybíráte z předem připravených návrhů, které najdete na stránkách nebo si můžete připravit svůj vlastní návrh a design.

Pro vizitky se využívá bílý, pevný a také odolný papír. Můžete vybírat z matné či lesklé varianty podle toho, jaké vizitky chcete mít. Kromě jiného můžete nechat vizitku také laminovat, což jí ještě pozvedne na vyšší úroveň a dodá punc luxusu. Firma přináší tisk velmi kvalitní, v jasných a sytých barvách. Dodání vizitek je možno už do čtyřiadvaceti hodin.

Na stránkách Printuj.cz získáte všechny informace nejen k vizitkám, ale také ke spoustě dalších produktů. Můžete pořídit například hlavičkové papíry, obálky, letáky, poznámkové bloky, zápisníky a to vše s logem vaší firmy. Kromě jiného můžete pořídit také hrnky s potiskem a podobně. Vše je jednoduché, rychle hotové a můžete se tak zase posunout spolu se svou firmou zase o kousek výš.